بیمه های زندگی و درمان کارکرد خوبی در جامعه داشته اند

بیمه های زندگی و درمان کارکرد خوبی در جامعه داشته اند     

 

 

 

 

بینا- مدیرعامل بیمه دانا از ایجاد سامانه ای برای پیگیری شکایت های بیمه شدگان این شرکت به صورت اینترنتی خبر داد و افزود: جلب رضایت بیمه شدگان هدف همه شرکت های بیمه است و بیمه دانا با راه اندازی این سامانه سعی دارد که با بهره وری زمان برای مشتریان خود، شکایات آنان را بررسی کند.
به گزارش بینا، ابراهیم کاردگر، با بیان این مطلب گفت: در سال های اخیر بیمه های عمر و زندگی به مردم معرفی شده و علیرغم اطلاع رسانی ضعیف شرکت های بیمه ای، استقبال مناسبی از سوی مردم صورت گرفته است.
وی افزود: اطلاع رسانی که در این مدت در مورد بیمه عمر و زندگی انجام شده، توانسته است برخی از اقشار جامعه را به سوی خود جلب کند ولی با توجه به ظرفیت های موجود می توان با برنامه ریزی بهتر به نتایج خوبی دست یافت.
وی که به تازگی به عنوان مدیرعامل بیمه دانا انتخاب شده است، در ادامه افزود: بیمه های زندگی و درمان کارکرد خوبی در جامعه داشته اند و با ترکیب این دو نوع بیمه نامه، فرصت خوبی برای رشد صنعت بیمه و همچنین فراهم کردن آرامش و آسایش مردم خواهد بود.

 
/ 2 نظر / 6 بازدید
ساخت سایت رایگان حرفه ای

ایا شما هم ارزوی داشتن یک وبسایت پیشرفته همانند تمامی وبسایت های پیشرفته جهان را دارید؟! ما خواسته شما را براورده میکنیم... اگر مایل به ایجاد سایت هستید ، ولی قادر به پرداخت هزینه های بالای آن نیستید ، ما هاست رایگان گیگ رو به همراه دامین رایگان به شما پیشنهاد می کنیم. مراحل ساخت سایت پیشرفته وحرفه ای شما: 1-ابتدا وارد سایت شوید gigro.ir 2 فرم ثبت نام را پر کنید وبر روی ارسال کلیک کنید 3 ایمیل خود را چک کنید. لینک فعال سازی که برایتان ارسال شده را کلیک کنید تا حسابتان فعال شود. 4 اکنون حساب کاربری شما فعال است میتوانید سایت خود را بسازید. *هرگونه سوال خود را از بخش پشتیبانی سایت بپرسید شما به همین راحتی صاحب یک هاست قدرتمند لینوکس وهمچنین دامین رایگان شدید.اکنون صفحه اصلی شما راه اندازی شده است. www.gigro.ir

پرديس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]