صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری جهت ایتام تحت پوشش طرح اکرام کمیته امداد امام

                      

صدور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری


جهت ایتام تحت پوشش طرح اکرام کمیته امداد امام 


کودکان تحت پوشش طرح اکرام ایتام  کمیته امداد امام خمینی (ره) تحت پوشش بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه دانا قرار گرفتند .

ایتام کمیته امداد امام{ره} تحت پوشش بیمه عمر بیمه دانا قرار گرفتند
 

   به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، عباس رنجبر کلهرودی ، مدیر بیمه های عمر و پس انداز این شرکت اعلام کرد : به منظور حمایت از کودکان تحت پوشش طرح های اکرام ایتام کمیته امداد امام (ره) از طریق ارائه بیمه های عمر و سرمایه گذاری و پس از بررسی و مطالعات انجام شده با همکاری معاونت توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد ،  تعداد زیادی از  مشمولین طرح مذکور در سراسر کشور ، تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه دانا قرار  گرفتند و بیمه نامه های آنان صادر شد .

   وی افزود: افراد تحت پوشش این طرح علاوه بر برخورداری از پوشش های بیمه ای متنوع در پایان مدت بیمه نامه نیز می توانند جهت ازدواج، اشتغال و خرید خانه از اندوخته بیمه نامه بهره مند گردند.

    مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا با اعلام اینکه حق بیمه این بیمه نامه ها از محل کمک خیرین به کمیته امداد تامین می گردد ،افزود : بیمه دانا آمادگی دارد با کمک سازمان های حمایتی ، موسسات خیریه و همچنین  هموطنان خیراندیش و نیکوکار، کودکان و نوجوانان نیازمند را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه قراردهد و با صدور بیمه نامه های عمر و پس انداز آنان را مورد حمایت قرار دهد

/ 0 نظر / 25 بازدید