برگزاری نشست تخصصی کارگروه توسعه بیمه های زندگی

 

" برگزاری نشست تخصصی کارگروه توسعه بیمه های زندگی "

 

 

 

پنجمین نشست کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی سندیکای بیمه گران ایران درتاریخ11/5/90 و با حضور مدیران و مسئولین بیمه های عمر و پس انداز شرکت های بیمه دانا، ایران، آسیا، البرز، رازی، کارآفرین ، پارسیان و ملت  و دی در محل سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد . در این نشست ابتدا جناب آقای پاکرو از نمایندگان و پیشکسوتان صنعت بیمه ضمن معرفی خود به تبیین وضعیت موجود صنعت بیمه و مقایسه آن با آمریکا و کانادا و مشکلات جاری صنعت پرداخت و اظهارداشت در دبی بیمه های عمر با صد میلیون دلار به فروش می رسد در حالیکه در ایران حداکثر سرمایه پیش بینی صد میلیون تومان است . شرکت متروپولیتن در آمریکا بین 160 تا 210 درصد کارمزد به نماینده خود پرداخت می کند . این کارمزد به نماینده ای  پرداخت می شود که آموزش های سخت نمایندگی را طی نموده است و توسط انجمن تخصصی مربوطه تایید شده است و اگر فروشنده بیمه ای دروغ بگوید اخراج می شود .پیشنهاد نمودند جهت ساماندهی وضعیت بازاریابی و فروش بیمه های عمر در ایران ، آئین نامه انضباطی تدوین گردد و همچنین سطح سازمانی فروش و بازاریابی در شرکتهای بیمه ارتقا یابد.

در ادامه نشست مذکور ، جناب آقای نصیری دبیر محترم کارگروه تخصصی ، نتیجه بررسی های کمیسیون تخصصی شورای عالی بیمه را درباره نحوه محاسبه کارمزد نماینده و هزینه های اداری در آیین نامه پیشنهادی در جهت رضایت بیشتر بیمه شدگان تشریح نمود و اظهار داشت که وضعییت موجود پرداخت کارمزد با تغییرات اندکی تثبیت و پیشنهاد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ردشد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
GNI

پیامک بخون، پول بگیر، 100% واقعی و کاملا رایگان inPersia یک سیستم تبلیغاتی نوین است که هدف آن استفاده از پیامک که امروزه کاربرد زیادی نزد مردم دارد، جهت ایجاد یک گستره تبلیغاتی میباشد. تفاوت عمده inPersia با سیستم ها و شرکت های دیگر نظیر اپراتورهای تلفن همراه این است که ما پس از کسب اجازه از سوی کاربرانمان برای آنها پیامک های تبلیغاتی ارسال میکنیم، و پیامک های ارسالی مرتبط با علایق، سن، شغل و ... کاربر است. همچنین ما سهم قابل قبولی از مبالغ دریافتی جهت تبلیغات را به حساب کاربران واریز میکنیم! با عضویت در سیستم و فعال سازی اکانت خود، به ازای هر پیامکی که برای شما ارسال میشود، مبلغی به حساب شما در سایت افزوده میشود. که میتوانید این مبلغ را پس از رسیدن به حدنصاب دریافت نمایید. کلیه جوایز (قرعه کشی) و مبالغ پرداختی توسط شرکت اینسا (به شماره ثبت 383296) تضمین گردیده است.