تدوین پیشنهادات اصلاحی آیین نامه بیمه های زندگی و مستمری

 

تدوین پیشنهادات اصلاحی آیین نامه  بیمه های زندگی و مستمری

 

    سومین نشست کارگروه توسعه بیمه های زندگی در سال 1391در سندیکای بیمه گران ایران با حضور مدیران و مسئولین بیمه های عمر و پس انداز شرکت های بیمه برگزار شد در این جلسه ابتدا مسئول کارگروه   گزارشی را  از  برگزاری جلسات مشترک با بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در جهت اجرای آیین نامه مذکور ارائه نمودند و افزودند که مقرر شده است که پیشنهادات اصلاحی در باره آیین نامه از طرف سندیکای بیمه گران ایران  تدوین و جهت اقدامات بعدی به بیمه مرکزی  و شورای عالی بیمه ارائه شود .

در ادامه نیز موضوع "بسته سیاستی توسعه بیمه های زندگی " که توسط بیمه مرکزی در اجرای بند 22 بخشنامه وزارت اقتصاد و دارایی در خصوص ارتقای نظام تامین مالی کشور تهیه شده است ، بررسی شد.

شایان ذکر است در این جلسه نمایندگان شرکت های بیمه دانا ، ایران ، البرز ، کارآفرین، سامان ، پارسیان ، توسعه ، دی ، پاسارگاد و.... شرکت داشتند .

/ 1 نظر / 9 بازدید
آرمان برتر

با سلام دوست عزیز ازفروشگاه آرمان برتردیدن فرمایید با استفاده از خرید اینترنتی در وقت خود صرفه جویی نمایید!!! بهترین ها را از ما بخواهید منتظر حضور شما درآرمان برتروخرید شما هستیم!!! http://hakhamanesh.shoperzfa.com باتشکر از خرید شما