کلاهبرداری از بیمه شدگان تحت عنوان قرعه کشی

هشدار!!!

کلاهبرداری از بیمه شدگان  تحت عنوان قرعه کشی

 

     یک باند کلاهبرداری سازمان یافته در شهرستانهای مختلف  با تماس با شعب و نمایندگی های بیمه و بیمه گذاران  شرکت های بیمه و با عنوان اینکه از روابط عمومی تماس می گیرم  و اسم شما در قرعه کشی برنده شده است وگرفتن اطلاعات از آنان، از حساب های بانکی بیمه گذاران دزدی می کنند  که موارد فوق هیچ ارتباطی به شرکت های بیمه ندارد.

 

 

خبر  کلاهبرداری مشابه در بانک ها

ارسال پیامک پیروزی در قرعه کشی خودرو بانک کلاهبرداری است  

 

پنجشنبه 09 تیر 1390 ساعت 22:20

بینا- بر اساس اطلاعیه منتشر از سوی برخی بانک ها چند روزی است برخی از شهروندان پیامک هایی را مبنی بر پیروزی در قرعه کشی خودرو بانک دریافت می کنند که تحت هیچ شرایطی صحت ندارد.
به گزارش بینا، طی دو هفته گذشته برخی شهروندان پیامکی دریافت کرده اند که به آنان پیرامون برنده شدن یک دستگاه خودرو در قرعه کشی بانک تبریک گفته شده است.
این پیامک ها که از آن به عنوان شیوه جدید کلاهبرداری نام برده می شود به دور از واقعیت است و طی همین روز های اخیر رواج پیدا کرده است.
در همین رابطه و در روز های پایانی هفته روابط عمومی بانک مرکزی اطلاعیه ای منتشر کرد که ضمن هشدار به مشتریان، به آنان اندرز داد این بانک اسامی برندگان خود را فقط و فقط از طریق سایت رسمی بانک اعلام خواهد کرد.
بر این اساس شهروندانی که پیامک تبریک به مناسبت پیروزی در قرعه کشی بانک را دریافت می کنند توجه داشته باشند که این اقدام از سوی گروهی به قصد کلاهبرداری صورت می گیرد.

 

 

/ 0 نظر / 5 بازدید