برگزاری دومین سمینار تخصصی بازاریابی و فروش بیمه های عمر

 

 

 

برگزاری دومین سمینار تخصصی 

 بازاریابی و فروش بیمه های عمر

 

         دومین سمینار تخصصی بازاریابی و فروش بیمه های عمر و پس انداز با حضور صاحبنظران و متخصصین بازاریابی و بیمه های زندگی  در پاییز سال جاری در تهران برگزار می شود.

 آقای عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا و دبیر دومین سمینار با اعلام این خبر گفت :  بدنبال برگزاری موفق اولین سمینار بازاریابی وفروش بیمه های عمر در تیرماه سال گذشته دومین سمینار تخصصی بازاریابی و فروش بیمه های عمر با شرکت اساتید و صاحب نظران و متخصصین  بازاریابی و بیمه های عمر و پس انداز در تهران برگزار می شود.

   دبیر دومین سمینار بازاریابی و فروش بیمه های عمر افزود:  بدلیل جایگاه و اهمیت بیمه های عمر و پس انداز در صنعت بیمه و اعلام دهه 90 به عنوان دهه بیمه های زندگی و همچنین تاکید مدیرعامل بیمه دانا مبنی بر توسعه هر چه بیشتر بیمه های زندگی ، اقدامات متعددی انجام شده و یا در دست انجام است که برگزاری دومین سمینار بازاریابی و فروش بیمه های عمر نیز از این جمله است .

وی افزود : با عنایت به نقش بسیار مهم شبکه فروش شرکت بیمه دانا در عرضه بیمه های زندگی به آحاد مردم و همچنین اهمیت نقش موثر آموزش های بازاریابی در ارائه هر چه بیشتر خدمات بیمه ای به اقشار مختلف جامعه ،  امیدواریم با برگزاری سمینار مذکور جایگاه بیمه های زندگی بیش از پیش در جامعه  بهبود و ارتقاء یابد.

   مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا  گفت :  هدف ما نهادینه کردن بیمه های زندگی در خانواده های ایرانی و حمایت از جان و مال سرپرستان و ایجاد پشتوانه های قوی برای آتیه یکایک آحاد مردم کشور است . و در این راستا این شرکت با عرضه بیمه عمر جامع ارمغان زندگی به بازار بیمه کشور و شخصی سازی این بیمه تلاش نموده است ، بیمه های زندگی را متناسب با نیازهای بیمه ای هریک از  بیمه شدگان عرضه نماید.

/ 0 نظر / 5 بازدید