عدم توسعه بیمه های زندگی

 

عدم توسعه بیمه‌های زندگی چالش صنعت بیمه       

بیما- رئیس کل بیمه مرکزی ایران یکی از چالش‌های جدی صنعت بیمه را عدم توسعه بیمه‌های زندگی اعلام کرد و گفت: برخی از رشته‌های صنعت بیمه نیازمند تعریف محصول جدید و متناسب با نیاز بازار به ویژه بازار مالی کشور است.
به گزارش بیما از مهر، سید محمد کریمی یکی از چالش‌های جدی صنعت بیمه را عدم توسعه بیمه های زندگی دانست و گفت: برخی از رشته های صنعت بیمه نیازمند تعریف محصول جدید و متناسب با نیاز بازار به ویژه بازار مالی کشور است.
رئیس شورای ‌عالی صنعت بیمه کشور افزود: بیمه های زندگی تاکنون نتوانسته است انگیزه کافی برای بیمه گذاران و بیمه‌گران به منظور توسعه این رشته مهم بیمه فراهم کند و جامعه از مزایای بسیاری که توسعه این رشته می تواند برای رفاه مردم ایجاد کند، محروم مانده است.
وی افزود: به همین دلیل است که بیمه مرکزی ایران اصلاح آئین نامه های بیم های زندگی  را در دستور کار خود قرار داد و تلاش های خود را برای ایجاد بستر مناسب به منظور ارائه محصولات جدید بیمه های زندگی انجام داد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
نازنین

سلام دوست من وبلاگ خوبی داری. منم مثل خودت وبلاگ نویس هستم و طبق تجربه بدست اومده متوجه شدم بهترین روش برای افزایش بازدید سایت و همچنین افزایش رتبه وبلاگ در گوگل, تبادل لینک سه طرفه است. به همین دلیل دوست دارم چند تا سایت خوب برای تبادل لینک سه طرفه رایگان بهت معرفی کنم تا با تبادل لینک با این سایت ها بقیه هم بتونن از مطالب وبلاگت استفاده کننده. لذت وبلاگ نویسی را با تبادل لینک سه طرفه بیشتر کنید ! http://farslink.ir http://link.farslink.ir http://farslink.ir/link موفق باشی