" افزایش سقف اختیارات شعب بیمه دانا "

 

 

" افزایش سقف اختیارات شعب بیمه دانا "

 

به منظور رعایت اصل مشتری مداری ، تسهیل در امور و تمرکز در اختیارات شعب شرکت بیمه دانا و تسریع در امور ، سقف اختیارات آنان در صدور بیمه های عمر و حوادث انفرادی و پرداخت خسارات ذیربط ، به درخواست مدیریت بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا و موافقت معاونت فنی اشخاص شرکت افزایش یافت و جهت اجرا به کلیه شعب ابلاغ گردید .

  افزایش سقف اختیارات شعب بیمه دانا   بیمه آلاین- شرکت بیمه دانا به منظور تسهیل در اموربیمه ای سقف اختیارات شعب خود را برای صدور بیمه نامه عمر افزایش داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت بیمه و به نقل از بیمه دانا ، شرکت بیمه دانا به منظور رعایت اصل مشتری مداری ، تسهیل در امور و تمرکز در اختیارات شعب خود را تا سطح قابل توجهی افزایش داد.
گفتنی است موضوع  بالابردن سقف اختیارات در صدور بیمه های عمر و حوادث انفرادی و پرداخت خسارات ذیربط ، به درخواست مدیریت بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا و موافقت معاونت فنی اشخاص و جهت اجرا به کلیه شعب ابلاغ شد.
شرکت بیمه دانا دررتبه بندی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران  در سال 1389 با در اختیار داشتن 9 درصد از بازار صنعت بیمه کسب رتبه سوم را کسب کرد

/ 0 نظر / 5 بازدید