بیمه دانا رتبه سوم در صنعت بیمه

بیمه دانا: رتبه سوم در صنعت بیمه

رتبه بندی شرکت‌های بیمه از لحاظ سهم بازار

 

بیمه آنلاین- بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رتبه شرکت‌های بیمه را از لحاظ سهم هرشرکت ازکل بازار بیمه سال ۱۳۸۹ اعلام کرد. این رتبه بندی سهم بازار شرکت‌های بیمه مستقیم فعال درسال ۱۳۸۹را که براساس قانون، بخشی از ریسک‌های پذیرفته شده خود را نزد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه اتکایی اجباری ( قانونی) قرارداده‌اند، مشخص کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه ایران با در اختیار داشتن بیش از۴۶ درصد از بازار بیمه کشور همچنان بزرگ‌ترین سهم از بازار بیمه رادارد و از این لحاظ اولین شرکت بیمه کشوراست. شرکت بیمه آسیا با داشتن بیش از۱۱درصد از بازار بیمه کشورهمچون سال‌های قبل رتبه دوم خود راحفظ کرده است وشرکت بیمه دانا نیز درسال گذشته نزدیک به ۹ درصد از بازار را در اختیار داشت و از لحاظ سهم بازار رتبه سوم را به خود اختصاص داد.
بر اساس این گزارش شرکت بیمه البرز با داشتن بیش از۸/۵ درصد از بازار و پارسیان  با داشتن بیش از۶/۵ درصد بازار به ترتیب در ردیف‌های چهارم وپنجم بازار بیمه قرارگرفته‌اند.
شرکت بیمه توسعه باسهم بیش از۶/۳ درصد، ملت با سهم بیش از۳/۳ درصد و کارآفرین با در اختیار داشتن بیش از۳ درصد بازار بیمه کشور ازلحاظ سهم دربازار رتبه‌های ششم، هفتم وهشتم را به خود اختصاص داده و شرکت‌های بیمه سینا و نوین نهمین و دهمین شرکت از نظرسهم بازار هستند. پاسارگاد، معلم، رازی، سامان، دی و میهن به ترتیب در ردیف‌های یازدهم تا شانزدهم قرارگرفته اند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] با سلام و عرض ادب. [گل]میلاد با سعادت حضرت حجت بن الحسن(ع) بر شما مبارک[گل] ***** پستهای جديدی که شاید ملاحظه نکرده باشید: [گل][گل] [قلب]>>> طنزی زیبا برای شاد کردن لحظات شما[گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/496/ [گل][گل] [قلب]>> احادیث هفته صد و سی‌ و ششم(انتظار و امام زمان)[گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/495/ [گل][گل] [قلب]>> داستانی بسیار زیبا در اینکه «حج مقبول، در کمک به دیگران» است[گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/494/ [گل][گل] [قلب]>> احادیث هفته صد و سی‌ و پنجم(زنهای بدون عذاب، راههای مرگ آسان)[گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/491/ [گل][گل] [قلب]>> واقعیت بعثت از نگاه اهلبیت(ع)[گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/487/ [گل][گل] [قلب]>> فرق سادات هاشمی با سادات عباسی؟[گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/485/ [گل][گل] دوست عزیز؛ توصیه می‌کنم حتما لااقل به مدت 5 دقیقه برای خواندن احادیث وقت بگذارید. [گل][گل] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند]