رشد 125 درصدی بیمه دانا

بنام خدا

رشد 125 درصدی بیمه دانا

 در سه ماه اول سال 1391

ub7oi0uwb5u40887p7.jpg

مدیرعامل بیمه دانا از رشد 125 درصدی این شرکت در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا آقای دکترکاردگر که به مناسبت گرامیداشت ایام نیمه شعبان و میلاد باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) در جمع گروهی از کارکنان شرکت بیمه دانا سخن می گفت ، ضمن تبریک این ایام خجسته ، رسیدن به این نرخ رشد را مرهون تلاش ، وفاق و همدلی کلیه همکاران در شرکت دانست و اظهار داشت : کارکنان شرکت بزرگترین سرمایه انسانی محسوب شده و ما تمامی تلاش خود را برای افزایش رفاه همکاران در نظر خواهیم گرفت.

 

در این مراسم که روز چهاردهم تیرماه بعد از اقامه نمازظهر و عصر در محل نمازخانه ساختمان مرکزی برگزار شد ، آقای دکترکاردگر با اشاره به برکات حضرت امام عصر (عج) ، افق بیمه دانا را افق روشنی ارزیابی کرد .

 

مدیرعامل بیمه دانا در فراز پایانی سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت و کارکنان آن ، از همدلی و وفاق ایجاد شده بین اعضای هیات مدیره و سایر همکاران ابراز خرسندی کرد.

 

/ 2 نظر / 4 بازدید
بهاراسکین

سلام عزیزم چه وبلاگ زیبا و دوست داشتنی داری! واقعا وبلاگت تکه تکه تکه من مدیربهاراسکین هستم سایت ما ابزار دهی وبلاگ و قالب وبلاگ هست ازت دعوت میکنم به وب سایت من بیا و از قالب ها و ابزار من استفاده منی منتظرت هستم! http://baharskin.com

reza

سلام اميدوارم حالت خوب خوب باشه وب خيلي خوبي داري اومدم دعوتت كنم بياي پيشم دير نكنيا منتظرتم ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کامنت گذاری آنلاین در وبلاگ ها با بلاگــ لیچ : http://www.blogleech.com