عرضه بیمه مسافرتی جدید توسط بیمه دانا

شرکت بیمه دانا از هفته جاری با گسترش ارائه خدمات بیمه ای برون مرزی خود بیمه نامه مسافرتی جدیدی را برای مسافرین عازم خارج از کشور عرضه می می نماید .

پول‌نیوز-شرکت بیمه دانا از هفته جاری با گسترش ارائه خدمات بیمه ای برون مرزی خود بیمه نامه مسافرتی جدیدی را برای مسافرین عازم خارج از کشور عرضه می می نماید .

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز  بیمه دانا بااعلام این خبر افزود: بمنظور ارائه خدمات بیمه ای مطلوب به مسافرین خارج از کشور ، طی قراردادی که با شرکت رایس شوتز منعقد شده است ، کلیه هموطنان عزیزی که قصد مسافرت به  خارج از کشور را دارند می توانند با خرید این بیمه نامه از طریق شعب و نمایندگان سراسر کشور شرکت بیمه دانا از خدمات بیمه مسافرتی جدید بیمه دانا برخوردار گردند.

مدیر بیمه های عمر و پس انداز  بیمه دانا در ادامه یادآور شد که شرکت بیمه دانا در عرضه انواع بیمه های مورد نیاز مسافرین در کشور پیشگام بوده است و باتعامل با شرکت های فعال بین المللی از جمله آکسا، دکاو ، مفری و رایس شوتز  ، صدها هزار نفر از مسافرین هموطن رادر داخل و خارج از کشور و در اقصی نقاط عالم تحت پوشش های بیمه ای قرارداده است.

وی در ادامه افزود که هدف از ارائه بیمه های مسافرتی ، کمک به مسافرین محترمی است که جهت سیاحت ، زیارت و یا ادامه تحصیل و یا ضرورت های شغلی به خارج از کشور مسافرت می کنند و با خرید این بیمه نامه می توانند از مزایای بیمه ای همچون پرداخت هزینه های کلیه فوریتهای پزشکی و دندانپزشکی ، جراحی ، داروخانه و دعاوی حقوقی و .... تا سقف 000/50 یورو بهره مند گردند.
 
 
/ 0 نظر / 3 بازدید