ارائه بیمه عمر و حادثه با شرایط ویژه به زنان و معلمان

Fars News Agency

مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا خبر داد:
 
ارائه بیمه عمر و حادثه با شرایط ویژه به زنان و معلمان

مدیر بیمه‌های عمر بیمه دانا گفت: به منظور گرامیداشت و تکریم روز زن و همچنین تقدیر از مقام معلم، بیمه‌نامه‌های ارمغان زندگی، حوادث انفرادی و مسافرت خارج از کشور را به مدت یک هفته با شرایط ویژه به بانوان و معلمان ارائه می‌کنیم.

 
 

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دانا، عباس رنجبر کلهرودی اظهار داشت: این شرکت به مناسبت ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)‌، روز زن و روز معلم، بیمه‌نامه‌های ارمغان زندگی، حوادث انفرادی و مسافرت خارج از کشور را به مدت یک هفته با شرایط ویژه به بانوان و معلمان ارائه می‌کند.

مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا افزود: این شرکت به منظور گرامیداشت و تکریم روز زن و همچنین تقدیر از مقام و جایگاه معلمان و اساتید دلسوز سراسر کشور، تسهیلات ویژه‌ای را در هنگام ارائه خدمات بیمه‌ای  برای آنان پیش‌بینی کرده است.

وی افزود: علاوه بر آن، به دلیل تقارن و پیوستگی روز زن و روز معلم در سال جاری، برای بانوان معلم تسهیلات بیشتری فراهم شده است.

رنجبر تصریح کرد: برای برخورداری همه بانوان و معلمان از شرایط اعلام شده و اطلاع رسانی لازم در این‌باره خدمات بیمه‌ای مزبور از دهم اردیبهشت‌ماه به مدت یک هفته از طریق شعب و نمایندگان شرکت بیمه دانا در سراسر کشور در دسترس هموطنان خواهد بود.

/ 0 نظر / 6 بازدید