برگزاری کارگاه آموزش بازاریابی و فروش بیمه های عمر

" برگزاری کارگاه آموزش بازاریابی و فروش بیمه های عمر"

 

 

کارگاه آموزش یک روزه "فروش و بازاریابی بیمه های عمر " با شرکت تعداد کثیریاز نمایندگان و کارشناسان فروش شرکت بیمه دانا و در محل سالن کوثر آن شرکت برگزار شد .

در این کارگاه آموزشی که در روز دوشنبه 21/9/90 برگزار گردید، آقای عباس رنجبر کلهرودی مدیربیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا با اشاره به شروع فعالیت بیمه دانا بعنوان اولین شرکت تخصصی در عرضه بیمه های اشخاص بعد از انقلاب اسلامی ایران، اظهارداشت : شرکت بیمه دانا در عرضه انواع بیمه نامه های عمر از جمله : بیمه زندگی و سرمایه گذاری ، بیمه تامین خانواده ، سرمایه فرزندان ، بیمه نامه مشترک دونفره، بیمه نامه امراض خاص ، بیمه نامه مستمری بازنشستگی ، بیمه نامه تشکیل سرمایه ، بیمه حج و زیارت ، بیمه جهیزیه و .... در صنعت بیمه پیشگام و پیشرو بوده است و از سال1387 نیز با ارائه " بیمه عمر جامع ارمغان زندگی " گام موثری را در ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان برداشته است .

نامبرده افزود : شناخت دقیق مزایای بیمه عمر جامع ارمغان زندگی و معرفی کامل آن به خیل متقاضیان ، از الزامات فروش این بیمه نامه است وی با مقایسه اجمالی بیمه عمر جامع ارمغان زندگی بیمه دانا با بیمه نامه های مشابه در سایر شرکتهای بیمه ، اظهار داشت این بیمه نامه دارای ویژگیهای منحصر بفردی است که پاسخگوی انواع نیازهای بیمه ای و سرمایه گذاری آحاد مردم کشورمان می باشد .

در ادامه این کارگاه آموزشی ، آقای  مهدی سروی نماینده برتر بیمه دانا در استان خراسان رضوی به بیان تجارب و نقطه نظرهای خود درباره فروش بیمه های عمرپرداخت ، ایشان فروش بیمه عمر به مردم را یک لذت با ارزش نامید وافزود فروش بیمه به مردم در حقیقت عرضه و فروش امید و امید به زندگی و آتیه به مردم است . نامبرده صداقت ، محبت و عرضه خدمات مداوم به بیمه شدگان را از ویژگیهای یک نماینده خوب و موجب اعتبار نماینده و پایداری بیمه نامه برشمردند آقای سروی در پایان ضمن ضروری دانستن بیمه نامه عمر برای همه ی افراد جامعه ، افزودند هر بیمه نامه ای که تاکنون صادرکرده ام به منزله یادگار با ارزشی است که از خودم نزد بیمه گذارانم بجا گذاشته ام .

در قسمت پایانی نیز آقای شهرام آقایی از مشاورین بیمه نیز ، عرضه بیمه عمر را ارائه هدیه خوشبختی به بیمه گذاران برشمردند و افزودند هیچ سرمایه گذاری مطمئن تر از خرید بیمه عمر برای خانواده های آینده نگر سراغ ندارم و ایشان اقبال عمومی از بیمه دانا را بدلیل  حسن شهرت نام  و  برند بیمه دانا در بیمه های اشخاص موجب افتخار و سربلندی شبکه فروش این شرکت دانستند .

/ 0 نظر / 4 بازدید