سومین همایش بازاریابی و فروش بیمه های زندگی

سومین همایش بازاریابی و فروش بیمه های زندگیسومین همایش سراسری بازاریابی و فروش بیمه های زندگی هفته اول آذر ماه جاری با حضورکارشناسان ،  متخصصان و فروشندگان حرفه ای بیمه های زندگی در تهران برگزار  می شود.

 

سومین همایش بازاریابی و فروش بیمه های زندگی
 

 

 به گزارش روابط عمومی بیمه دانا ، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر وپس انداز شرکت بیمه دانا و دبیر سومین همایش بازاریابی و فروش بیمه های زندگی جزئیات برگزاری این همایش را تشریح کرد .

    وی هدف از برگزاری این سمینار را بستر سازی لازم  بمنظور  عرضه و گسترش هر چه بیشتر بیمه های زندگی در کشور اعلام کرد و افزود: با توجه به مزایا و کارکردهای بسیار متنوع بیمه های زندگی برای بیمه شدگان ، جامعه و اقتصاد کشور و با توجه به پائین بودن میزان نفوذ بیمه های زندگی در بین اقشارجامعه و فاصله بسیار زیاد ضریب  نفوذ بیمه در کشور در مقایسه با  جوامع توسعه یافته ، ظرفیت های زیادی برای توسعه بیمه های زندگی در کشور وجود دارد که امیدواریم با برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی حرفه ای و انتقال تجارب بتوانیم قدم های موثری را در جهت توسعه بیمه های زندگی در کشور برداریم .

    مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا در باره مدعوین این سمینار نیز اظهار داشت : در این سمینار علاوه بر نمایندگان وکارگزاران فعال در بیمه های زندگی ، کارشناسان بیمه های عمرو پس انداز شعب شرکت بیمه دانا در سراسر کشور ، مسئولین و مدیران بیمه دانا و صنعت بیمه مشارکت خواهند داشت .

    رنجبر کلهرودی در باره محور ها و سخنرانان سمینار نیز گفت : موضوع سمینار ، بازاریابی و فروش بیمه های زندگی است که با توجه به برنامه ریزی بعمل آمده سخنرانان در باره راهکارها و تکنیک های فروش بیمه های زندگی ، فروش بیمه های زندگی به صورت گروهی به سازمان ها و بنگاه ها ، معرفی محصولات جدید  ، معافیت های مالیاتی بیمه های زندگی ،  تجارب فروشندگان حرفه ای ، تحولات جدید در حوزه بیمه های زندگی در صنعت بیمه و در شرکت بیمه دانا  و.... مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت علاوه برآن معرفی و فروش  بیمه های حوادث اشخاص نیز در برنامه پیش بینی شده است.

   دبیر سومین سمینار فروش بیمه های زندگی در باره برنامه های جنبی سمینار نیز گفت : علاوه بر نمایشگاه و فروشگاه عرضه کتب و محصولات مرتبط با بازاریابی و فروش بیمه های زندگی ، پانل های پرسش وپاسخ بیمه  ای در سایر رشته های بیمه ای  نیز پیش بینی شده است .

    مدیر بیمه عمرو پس انداز شرکت بیمه دانا درباره نحوه ثبت نام مدعوین اعلام کرد ثبت نام از مدعوین از طریق شعب شرکت بیمه دانا در سراسر کشور و انجمن صنفی نمایندگان بیمه دانا و همچنین دبیرخانه سمینار مستقر در بیمه های عمر و پس انداز شرکت  انجام می شود .

 

/ 0 نظر / 28 بازدید