برگزاری نشست هماهنگی شرکت های بیمه عامل قرارداد بیمه عمر وزارت نیرو

برگزاری نشست هماهنگی    شرکت های بیمه عامل قرارداد بیمه عمر وزارت نیرو  

 

قرارداد یک بسته بیمه ای شامل بیمه عمر زمانی همراه با پوشش های تکمیلی و یک بیمه تمام عمر با امکان پرداخت مستمری می باشد.

صنعت بیمه - بمنظور وحدت رویه در اجرای قراردادهای بیمه عمر مدل تلفیقی وزارت نیرو و شرکت های زیرمجموعه آن، نشست هماهنگی در شرکت بیمه دانا برگزار شد.

   عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا با اعلام این خبر افزود : بمنظور هماهنگی، تعامل و  ایجاد وحدت رویه در اجرای قراردادهای بیمه عمر مدل تلفیقی وزارت نیرو و شرکت های تابعه ، ، جلسه ای با حضور مسئولین ذیربط شرکت های بیمه دانا ، ایران و سینا و در دفتر مدیریت بیمه های عمر و پس اندازبیمه دانا برگزار شد که در این جلسه نحوه اجرای قرارداد، نحوه نقل و انتقال اطلاعات و سوابق بیمه ای بیمه شدگان، برنامه های نرم افزاری و سایر موضوعات مرتبط در چارچوب تفاهم نامه کلی مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
   مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا یادآور شد که قرارداد بیمه عمرمدل تلفیقی صنعت آب و برق کشور برای اولین بار پس از بررسی های کارشناسی دوجانبه وزارت نیرو و شرکت های بیمه دانا و ایران و سینا در کشور اجرا می گردد. و این قرارداد یک بسته بیمه ای شامل بیمه عمر زمانی همراه با پوشش های تکمیلی و یک بیمه تمام عمر با امکان پرداخت مستمری می باشد.

این بیمه نامه در 2 بخش شامل زمان اشتغال و بعد از اشتغال طراحی شده که بخش اول 10 ساله و بخش دوم نیز پس از پایان بخش اول شروع می گردد و تمام سال های عمر بیمه شدگان را پوشش خواهد داد.

/ 0 نظر / 26 بازدید