استقبال مردم استان از بیمه ارمغان زندگی

مدیر بیمه دانا شعبه کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛ استقبال مردم استان از بیمه ارمغان زندگی

 

 

استقبال مردم استان از بیمه ارمغان زندگی
بیمه عمر «ارمغان زندگی» یکی از موفق ترین نوع بیمه میباشد که خوشبختانه در استان ما با استقبال خوبی روبرو شده است.

 

امید مردم// مدیر بیمه دانا شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شرکت بیمه دانا با چهل سال سابقه درخشان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بیمه در کشور است گفت: این شرکت تامین امنیت خاطر آحاد جامعه بزرگ ایرانی را در بخش های مختلف اقتصادی با ارایه پوشش های مناسب بیمه ای رسالت خود قرار داده است .
عطا اله رازقی در گفتگو با خبرنگار امید مردم افزود: شرکت بیمه دانا شعبه یاسوج هم از لحاظ تعداد بیمه شدگان و هم از نظر سهم بازار جزء دو شرکت برتر بیمه ای در استان می باشد.
وی شرکت بیمه دانا شعبه یاسوج اماده ارایه خدمات بیمه ای به هم استانی های عزیز دانست و اظهار داشت: این شرکت خدمات گسترده بیمه ای خود را در استان کهگیلویه و بویراحمد همانند سایر نقاط کشور ارائه می دهد و تمام هم استانیهای عزیز می توانند با مراجعه به نمایندگی ها از این خدمات بهره مند شوند.
رازقی به افزایش دیه و لزوم تهیه الحاقیه بیمه شخص ثالث اشاره کرد و اظهار داشت : طبق اعلام قوه قضائیه معادل ریالی دیه در سال ۱۳۹۳برای ماههای حرام مبلغ ۲۰۰میلیون تومان و برای ماههای غیر حرام ۱۵۰میلیون تومان می باشد لذا لزوم تهیه الحاقیه برای افزایش تعهدات بیمه های شخص ثالث برای بیمه گذاران دوچندان شده است.
وی با بیان اینکه رانندگان محترم برای آسودگی خاطر خود حتما جهت تهیه الحاقیه اقدام نمایند خاطر نشان کرد: طی ماه گذشته تعداد زیادی از هم استانی ها جهت تکمیل بیمه نامه خود اقدام نموده اند که با توجه به اطلاع رسانی بیمه دانا از جمله ارسال پیام کوتاه امید است که درصد بیشتری از مردم به این مهم توجه نمایند.
عطاله رازقی در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه امید مردمدر زمینه خدمات بیمه ای شرکت بیمه دانا اظهار داشت: بیمه عمر «ارمغان زندگی» یکی از موفق ترین نوع بیمه میباشد که خوشبختانه در استان ما با استقبال خوبی روبرو شده است. مدیر بیمه دانا شعبه استان افزود: بیمه ارمغان زندگی آینده نگری مطمئن و راحت برای اعضاء خانواده می باشد که از ویژگی های مهم این طرح می توان تضمین سود سرمایه گذاری در بلند مدت، پرداخت وام بدون ضامن از محل اندوخته ، پرداخت سرمایه، پرداخت سود مشارکت، معاف از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی اشاره کرد.

 

/ 0 نظر / 25 بازدید