توافق با وزارت نیرو برای پوشش بیمه‌ تمام عمر و مستمری کارکنان

 
Fars News Agency
مدیر عامل بیمه دانا در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
 

خبرگزاری فارس: مدیر عامل بیمه دانا از توافق با وزارت نیرو برای بیمه‌ تمام عمر و مستمری کارکنان این وزارتخانه خبر داد و گفت: در این طرح با قطع پرداخت حق بیمه، پوشش‌ها ادامه یافته و بیمه شده تا پایان عمر تحت پوشش بیمه‌ زندگی است.

خبرگزاری فارس: توافق با وزارت نیرو برای پوشش بیمه‌ تمام عمر و مستمری کارکنان

ابراهیم کاردگر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در مورد فعالیت‌های جدید این شرکت در بیمه عمر اظهار داشت: کارکنان وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه آن طی تواقفنامه‌ای تحت پوشش بیمه‌های تمام عمر و مستمری بیمه دانا قرار گرفتند .

مدیر عامل شرکت بیمه دانا در مورد مزایای این پوشش بیمه‌ای گفت: قراردادهای جدید وزارت نیرو ، تحولی جدید در عرضه بیمه‌های زندگی سنتی به شمار می رود، زیرا برخلاف بیمه‌های زندگی معمول که با قطع پرداخت حق بیمه پوشش‌های بیمه‌ای قطع می‌شد در این طرح با قطع حق بیمه، پوشش‌ها ادامه خواهد یافت و بیمه شده تا پایان عمر تحت پوشش بیمه‌های زندگی خواهد بود.

وی با بیان اینکه در این طرح بیمه‌شدگان می‌توانند از دریافت مستمری مکمل تا زمان مشخص یا مادام‌العمر نیز برخوردار شوند، ابراز امیدواری کرد این بیمه‌نامه تمام عمر و مستمری به مرور در کل کشور گسترش یابد و همه هموطنان با آرامش زندگی کنند.

کاردگر با اشاره به سابقه فعالیت طولانی بیمه دانا در ارائه بیمه‌های اشخاص در صنعت بیمه ادامه  داد: میلیون‌ها بیمه شده از جمله فرهنگیان، بازنشستگان و کارکنان سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی تاکنون از این خدمات بیمه‌ای استفاده کرده‌ا‌‌ند و  این شرکت حائز رتبه برتر در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان در نظرسنجی‌ها شده‌است. 

/ 0 نظر / 5 بازدید