بوی بهشت

بهانه بهشت

 

حسین عزیزی

 

در خبر آمده بود که قرارداد بازنشستگان در سال 90 به شرکت آتیه سازان حافظ واگذار شده . با خواندن این خبر بسیار ناراحت شدم و با خود گفتم کدام دلیل می تواند منشا چنین رویکردی باشد سالهاست که متولیان امر بدون توجه به مشکلات پیش رو ، قرارداد درمانی این عزیزان را به شرکت های گوناگون واگذار می نمایند و در این میان شرکت آتیه سازان بدون مجوز بیمه گری چند سال است که پای میز قرارداد می نشیند و با امکانات محدود به امر بیمه گری می پردازد .

سوال من این است که کدام سنجش و کار کارشناسی تفاوت شرکت های بیمه را در امر خدمات رسانی مشخص می نماید و با کدام معیار شرکت های بیمه ارزیابی می شوند .

حداقل پاسخ به این سوالات می تواند ذهن پرسشگر بسیاری از کارشناسان را قانع نماید و به بسیاری از سوالات بازنشستگان محترم پاسخ دهد .

بیمه دانا به جرات ، تخصصی ترین شرکت در امر خدمات رسانی در بخش اشخاص است  و به گواه کارشناسان بهترین آن است بدنه کارشناسی بیمه دانا متشکل از نیروهای جوان و تحصیل کرده بالاترین کارایی و راندمان در عرصه خدمات رسانی بیمه های درمانی برخوردار است .

وزیبنده بود قبل از هر تصمیم سازی در این خصوص ، نظر بازنشستگان محترم اخذ می گردید .

خدا را گواه می گیرم که قرارداد بازنشستگی برای بیمه دانا همواره منشا خیر و ثواب بوده و کارکنان این شرکت بدون هیچگونه چشم داشتی با رویکرد اخلاقی و انسانی به این قرارداد می نگریستند .

عبارت معروف : بهانه بهشت زمانی جاری می شد که قرارداد بازنشستگی با بیمه دانا منعقد می گردید .

و سوال آخرم این است چه کسانی بهانه های بهشت را آزردند؟ .

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
محمد پورغلامی

سلام امروز من با لینک جلاد های عجیب همراهی کن جالب ولی زیبا نیست اگه دلشو نداری نبین http://mohammadporgholami.persianblog.ir