رشد ۶۴ درصدی پرتفوی بیمه دانا

مدیرعامل بیمه دانا خبر داد
رشد ۶۴ درصدی پرتفوی بیمه دانا/ سرمایه شرکت ۱۰۲ میلیارد تومان شد
 
دکتر کاردگر - بیمه دانا

مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به افزایش ۹۲ میلیارد تومانی سرمایه شرکت بیمه دانا، گفت: سرمایه فعلی بیمه دانا به 102.5 میلیارد تومان رسیده که البته هدف ما تحقق ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه بود که مورد موافقت سهامداران قرار نگرفت.

 

 

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» ابراهیم کاردگر در نشست خبری امروز، با اشاره به تغییر هیئت مدیره بیمه دانا در سال گذشته، اظهارداشت: با توجه به اینکه بیمه دانا یک شرکت بورسی است، کسب سود هدف مهمی تلقی می‌شود.

وی تصریح کرد: برای تحقق این هدف سه استراتژی طراحی کردیم که اولین آن توجه به سرمایه انسانی و ارتقاء این حوزه بود؛ سال گذشته با عملکرد مناسب بیمه دانا در حوزه توجه به نیروی انسانی پرتفوی شرکت 64 درصد افزایش یافت.

مدیرعامل بیمه دانا گفت: نظارت به شکل فیزیکی کارایی ندارد و به همین دلیل نظارت بر عملکرد زیرمجموعه از طریق سیستم‌های نرم‌افزاری یکی از اقدامات شرکت در سال گذشته بود که توانست سطح نظارت و مدیریت مجموعه را بهبود بخشد.

وی تصریح کرد: افزایش شبکه فروش از دیگر اقدامات بیمه دانا در سال گذشته بود؛ با توجه به اینکه 55 درصد از سهام شرکت متعلق به سهام عدالت است و وظیفه تعاونی‌های سهامی که شناسایی افراد بود به پایان رسید، آنها را به نمایندگی بیمه دانا تبدیل کردیم که این اقدام 35 میلیارد تومان به درآمدهای شرکت افزود.

به گفته وی علاوه بر تبدیل شعب تعاونی‌های سهام عدالت به نمایندگی بیمه دانا، مجوز تاسیس 6 شعبه دیگر اخذ کرده‌ایم.

کاردگر با بیان اینکه نسبت خسارت با 22 درصد کاهش به 54 درصد رسیده است، گفت: سهم بیمه دانا از بازار به 5.7 تا 6 درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به افزایش 92 میلیارد تومانی سرمایه این شرکت، افزود: سرمایه فعلی بیمه دانا به 102.5 میلیارد تومان رسیده که البته هدف ما تحقق 200 میلیارد تومان سرمایه بود که مورد موافقت سهامداران قرار نگرفت.

/ 0 نظر / 3 بازدید