گنجینه تجارب برتر فروشندگان حرفه ای

انتشارکتاب :

 

"گنجینه تجارب برترفروشندگان حرفه ای

 

 بیمه های عمر و زندگی"

 

 

بسمه تعالی

معاونت محترم بیمه عمر و پس اندازبیمه دانا

با سلام                                                                                                         

احتراما همانگونه که استحضار دارند، جشنواره برترینهای بازاریابی و فروش حرفه ای بیمه های زندگی در روز دوم سومین کنفرانس بهبود فضای کسب و کار صنعت بیمه با محوریت بازاریابی و فروش حرفه ای بیمه های عمر و زندگی در تاریخ 22 مهر ماه 1389 به شکل پرشور و شکوهمندی برگزار گردید. در این جشنواره تعداد 50 نفر از مدیران شعب، نمایندگان حقیقی و حقوقی و کارگزاران شرکتهای بیمهبه عنوان برگزیدگان جشنواره معرفی و با حضور مقامات بیمه مرکزیجمهوری اسلامی ایران، مسئولین کنفرانس و مقامات شرکتهای بیمه از آنها تجلیل گردید.

برترینهای جشنواره در چهار رده مدیران شعب/سرپرستی شرکتهای بیمه، کارگزاران رسمی همکار شرکتهای بیمه، نمایندگی حقوقی (شرکت خدمات بیمه ای) و نمایندگی حقیقی شرکتهای بیمه در سه درجه اول (طلایی)، دوم (نقره ای) و سوم (برنزی) برگزیده و معرفی شدند و با اهدای تندیس، مدال، لوح و هدیه ویژه از سوی مرکز توسعه کسب و  کار صنعت بیمه (وابسته به شرکت ایده پردازان کسب و کار) تجلیل شدند.

به منظور انتقال تجارب ارزشمند اجرایی و کاری برگزیدگان جشنواره مذکور، مرکز توسعه کسب و کار صنعت بیمه اقدام به انتشار کتابی با عنوان "گنجینه تجارب برتر فروشندگان حرفه ای بیمه های عمر و زندگی"نموده است. در این کتاب ضمن معرفی برگزیدگان، عوامل و راه کارهای موفقیت کاری آنها منعکس شده است. این کتاب می تواند برای علاقمندان به فعالیت و موفقیت در بازاریابی و فروش بیمه به ویژه بیمه های عمر و زندگی مفید واقع شود. یک نسخه از کتاب مذکور به پیوست تقدیم می گردد.

   

مستدعی است دستور سفارش تعداد مورد نیاز از کتاب مذکور را به مرکز توسعه کسب و کار صنعت بیمه مبذول فرمائید تا نسبت به ارسال و تحویل آن اقدام لازم به عمل آید.

توفیق روز افزون جنابعالی و همکاران گرامی را از درگاه ایزد منان خواستارم.

هاشم آقازاده

رئیس مرکز

 

09374186548-09190133352-88260647-88261347مصطفی شیری www.insurancebusiness.ir

تهران، کوی نصر، خیابان فاضل شرقی (کانال)، خیابان بلوچستان، انتهای خیابان 17، خیابان خاش، پلاک 15، ساختمان پردیس

 
/ 1 نظر / 2 بازدید
باجنبه ها

باجنبه ها! با سلام خدمت دوست عزيزم، شما براي ثبت نام و حضور در جمع صميمي باجنبه ها دعوت شديد، لطفا با حضور خود ما را خوشحال نموده و وجود خود بهره مند فرماييد. انجمن باجنبه ها،مکاني براي تفريح و سرگرمي + فرهنگ و علم آموزي براي بازديد: www.bajanbeha.ir براي ثبت نام: http://bajanbeha.ir/register.php