مراسم تقدیر از نمایندگان برتر منطقه 6 شرکت بیمه دانا

بنام خدا

تقدیر از نمایندگان برتر منطقه 6 شرکت بیمه دانا

 

        51226189079150968703.jpg

          طی مراسمی که در شعبه رشت و با حضور آقای علیرضا هادی عضو محترم هیات مدیره بیمه دانا و آقایان: حمید علیجانی مدیر بیمه های باربری و عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز و علی اصغر مکوندی سرپرست منطقه 6 و مسئولین شعبه رشت برگزار گردید از  4 نفر از نمایندگان برتر منطقه 6 به شرح ذیل تقدیر گردید :

1- مهرداد زارع نژاد (طلایی) از شعبه  ساری

2- آیت الله مهری  (نقره ای) از شعبه  رشت

3- خانم مهسا راعی (نقره ای) از آمل  شعبه ساری

4- اکبر پیر دیر (برنزی) از شعبه انزلی

 

در آغاز این مراسم  ابتدا جناب آقای مکوندی سرپرست منطقه6 ، ضمن خوشامد به حاضرین اظهار داشت باعنایت به صنعتی نبودن استان گیلان و  اشتغال بخش زیادی از مردم استانهای شمالی به کشاورزی و صنایع وابسته وپایین بودن درآمدها در این بخش، خوشبختانه اهداف موردنظر با همت همکاران محترم و مسئولین تحقق یافته است.

در ادامه این مراسم جناب آقای هادی عضو محترم هیات مدیره شرکت بیمه دانا عنوان نمود : انتخاب نماینده برتر براساس شاخص ها و معیارهای مختلفی از جمله : میزان تولید ، ترکیب پرتفوی ، ضریب خسارت ، خصوصیات و عملکرد در ابعاد مختلف در 6 منطقه از کشور انجام شده است و مراسم تقدیر از نمایندگان برتر در 6 منطقه بطور همزمان نیز انجام گردیده است .

80635155550446912083.jpg

ایشان افزودند ، فعالیت در زمینه بیمه هر روز ، نسبت به گذشته مشکلتر اما شیرین تر می شود و نمایندگان محترم باید خود را برای شرایط پیش رو آماده نمایند. ایشان ضمن اشاره به تحولات صورت گرفته در جهت توسعه بیمه در کشور ، به عرضه بیمه درمان انفرادی برای اولین بار در شرکت بیمه دانا اشاره کردند و گفتند که پس از مطالعات و بررسی های  مختلف صورت گرفته در این باره از 7 ماه پیش تاکنون بیمه درمان انفرادی در تهران بعنوان پایلوت ارائه گردیده است و با برنامه ریزیهای بعمل آمده امیدواریم در کل کشور  و به  سایر هموطنان عزیز  نیز ارائه گردد .

در ادامه مراسم تعدادی از نمایندگان حاضر در جلسه مطالبی درباره برخی از مشکلات و نارسائیهای موجود پرداختند که مهمترین آن به شرح ذیل است .

-        مشکلات نرم افزاری در برخی رشته ها

-        عدم قرارداد با برخی از مراکز درمانی

-        وجود پاره ای مشکلات در پرداخت حق بیمه ها

-        وام نمایندگان

-        سازمانهای دولتی وغیردولتی و نحوه پرداخت کارمزد آنها

-        تقسیط حق بیمه

-        سقف اختیارات

-        و .....

    در ادامه نیز مدیران باربری و بیمه های عمر و پس انداز مطالبی را درباره رشته های بار بری و بیمه های  عمر و پس انداز و نحوه فعالیت در رشته های مذکور بیان نمودند.

    علاوه بر این آقای هادی باتفاق مدیران همراه با حضور در قسمتهای مختلف شعبه رشت و گفتگو با کارکنان و مسئولین ذیربط ،  مشکلات فنی و مالی شعب رشت را بررسی نمودند و طی جلسه ای با مسئولین شعبه رهنمودهای لازم را به مسئولین ارائه نمودند.

 

r7e4ve0o8esx8q621340.jpg

mwpzeab7e9wod2yd5g56.jpg

okzz9vo5ly571q9k1z2.jpg

gcmn0h4d81cq1ytz7p2x.jpg

 

 

/ 0 نظر / 6 بازدید