آغاز فعالیت وبلاگ مدیریت بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا

آغازفعالیت وبلاگ مدیریت  بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا

 

 

ای نام تو بهترین سرآغاز

 بنام خدائی که داناست و دانائی را دوست دارد . خدائی که زندگی و در  پس آن عشق را آفرید . به نام او که عقل را با گوهر خرد درهم آمیخت و آن را با جوهر انسان عظمت بخشید . وانسان هموئی که مسجود فرشتگان است و برترین موجود کائنات و بر او امر کرد بیندیش و تدبیر پیشه کن چرا که هستی بی تدبیر همچون کوچه بن بستی که گریزی از آن نیست .

خداوند را شاکریم که به مدد او هستیم و می اندیشیم آنچه را که باید .

آنچه امروز پیش روی شماست آغازگر راهی است که نیک می دانیم سخت و دشوار است چرا که  بقا و ماندن در حلقه رندان خود رندی می طلبد و همگامی شما سروران را .

تقدیر چنین است که با هم و در کنار هم آغازگر راهی باشیم که گذشتگان بر آن همت گماشتند و آنچه داریم دسترنج آن راهپویان معرفت است .

گاهی از خود می پرسم چرا بیمه عمر . شاید تقدیر چنین بود و شاید ...

هر چه هست بس شیرین و گواراست . درو عشق است و احساس و آدمیان ، پدری که عاشقانه فرزند خود را دوست دارد ، شوهری که همسرش را می پرستد و خانواده ای که دوست دارد عاشقانه در کنار هم بی دغدغه روزگار سپری کنند . و چه زیبا است همراهی و هم نفسی با عمیق ترین احساس بشری .

چاره اندیشی برای آنان که معنای در کنار هم بودن را می دانند . تدبیر برای کسانی که می خواهند فرزندانشان بر قله معرفت و دانش تکیه زنند و ارائه تصویری روشن و زیبا از افقی بس دل انگیز برای ساحل نشینان دریای زندگی . آنچه گفتم دلنوشته ای برای دوستان و همکارانم بود و آنچه از این پس خواهم نوشت تجاربی است که طی سالها از اساتیدم در صنعت بیمه آموختم . آنچه نوشتم حرف دل بود و آنچه خواهم نوشت از گنجینه خردنامه و تحفه ای از کتابخانه تدبیر .

همکاران محترم ، نمایندگان عزیز , بیمه گذاران محترم و علاقمندان به بیمه های عمر و پس انداز با عنایت به برگزاری اولین سمینار بازاریابی و فروش بیمه های عمر و پیشنهاد جناب آقای هادی عضو محترم هیئت مدیره شرکت بیمه دانا در این سمینار  وبلاگ اختصاصی مدیریت بیمه های عمر و پس انداز بمنظور ایجاد یک پایگاه اطلاع رسانی و تعامل با همه ی علاقمندان بویژه  بیمه گذران و  شبکه صدور و فروش بیمه های عمر و پس انداز راه اندازی گردید    

 

مدیریت بیمه های عمر و پس انداز

 

/ 0 نظر / 5 بازدید