برگزاری دومین سمینار بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی

مدیر بیمه‌های عمر بیمه دانا در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد
 
 

خبرگزاری فارس: دبیر دومین سمینار تخصصی بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی با اشاره به برگزاری این سمینار در آبان ماه گفت: ارائه آموزش‌های تخصصی بازاریابی و فروش نقش موثری در عرضه بیمه‌های زندگی دارد.

عباس رنجبر کلهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در مورد اهداف برگزاری دومین سمینار تخصصی بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی اظهار داشت: بیمه‌های زندگی یکی از با‌ ارزش‌ترین دستاوردهای بشری جهت مقابله با مخاطرات و دشواری‌های زندگی انسان است؛ از این رو ایجاد یک اندوخته مطمئن، تامین آتیه خانواده، هزینه ازدواج ، هزینه تحصیلات عالی، سرمایه خرید مسکن و دریافت مستمری در دوران بازنشستگی و برخورداری از حمایت‌های بیمه‌ای در صورت بروز حادثه، فوت، نقص عضو، ابتلا به امراض خاص از کارکردهای متنوع این نوع بیمه است.

مدیر بیمه‌های عمر و پس انداز بیمه دانا تصریح کرد: توسعه بیمه‌های زندگی در کشور به منزله ارتقاء رفاه اجتماعی ، کاهش فقر و به عبارت دیگر به معنای توسعه عدالت اجتماعی و حمایت از کانون خانواده در مقابل خطرات گوناگون است.

وی افزود: تجربه برگزاری اولین سمینار نشان می‌دهد که ارائه آموزش‌های تخصصی بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی نقش موثری در عرضه بیمه‌های زندگی داشته بنابراین دومین سمینار با هدف گسترش هرچه بیشتر بیمه‌های زندگی، اشاعه  فرهنگ بیمه و ارتقاء دانش دست‌اندرکاران صنعت برگزار خواهدشد.

دبیر دومین سمینار بازاریابی و فروش بیمه های زندگی در مورد موضوعات مورد بحث در سمینار اظهار داشت : در سمینار  امسال علاوه بر مباحث فنی و کاربردی درباره دانش بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی و روانشناسی و مهارت‌های فروش، که توسط استادان برجسته رشته بازاریابی ارائه می شود، تجارب فروش بیمه‌های زندگی توسط متخصصان فروش بیمه‌های زندگی نیز به صورت کارگاه آموزشی برای مدعوین مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهدگرفت.

رنجبر کلهرودی گفت: علاوه بر این طرح‌های جدید بیمه دانا در رشته بیمه های زندگی ، از جمله "بیمه ارمغان زندگی" ، "بیمه سنوات خدمت" و "طرح بیمه تمام عمر و مستمری" معرفی خواهد شد.

مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا در ادامه درباره مدعوین سمینار مذکور نیز اظهار داشت : در دومین سمینار تخصصی  بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی بیش از 400 نفر از نمایندگان شرکت بیمه دانا که در بیمه‌های زندگی در سراسر کشور فعالیت دارند و همچنین کارشناسان و متخصصان بیمه‌های زندگی در شعب بیمه دانا، کارگزاران رسمی بیمه، بازاریابان و فروشندگان حرفه‌ای بیمه‌های زندگی و تعدادی از مدیران و مسئولان صنعت بیمه حضور خواهند داشت .

رنجبر کلهرودی با بیان اینکه این سمینار روز 21 آبان سال جاری  برگزار خواهدشد، ابراز امیدواری کرد که برگزاری این سمینار گامی موثر در جهت نهادینه کردن بیمه‌های زندگی در کشور باشد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910708000125

/ 0 نظر / 6 بازدید