تقدیر  شرکت بیمه دانا از معلمی که مهربانی رادیکته کرد

 

شرکت بیمه دانا از محمدعلی محمدیان معلم مریوانی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا،پس از اقدام انسان دوستانه این معلم مریوانی در ابراز همدردی بادانش آموز ابتدایی که موجب ارتقای جایگاه معلمان در کشور شد،شرکت بیمه دانا با دعوت از وی، این اقدام شایسته او را ارج نهاد و با اهدای لوح تقدیر از حرکت نمادین وی تقدیر و تشکر کرد.

درمراسمی که به همین مناسبت روز 28 بهمن درساختمان مرکزی شرکت بیمه دانا برگزار شد ابتدا محمد علی محمدیان آموزگار پایه دوم دبستان شیخ شلتوت شهر مریوان ضمن سپاس از ابراز محبت مسوولان و مدیران ارشد این شرکت بیمه ، هدف از اقدام خود را انجام وظیفه معلمی و کمک به دانش آموز ذکر کرد و اظهار داشت: افتخار می کنم که عضو جامعه فرهنگیان هستم و امیدوارم با پیگیری های مسوولان هر چه سریعتر مشکلات "ماهان رحیمی" برطرف شود.

وی افزود: خوشبختانه هر روز از مکانهای مختلف برای کمک به این دانش آموز تماس گرفته می شود و من خوشحالم با این کار خیر، توجه مسوولان به رفع مشکل این دانش آموز جلب شده است.

بر اساس این گزارش،عباس جبل عاملی رئیس هیأت مدیره بیمه دانا نیز اقدام محمدیان را حرکتی نمادین برای جلب توجه همگانی در جهت حمایت از دانش آموز مریوانی توصیف کرد و در ادامه افزود: فلسفه حرکت وی،فرهنگی است و او با اقدام شایسته خود جوی در جامعه برای کمک به این دانش آموز ایجاد کرد که واقعا جای تشکر و قدردانی دارد.

وی اجر معنوی را حاصل این اقدام انسان دوستانه دانست و افزود: محمدیان با حرکت نمادین خود ایران را بیدار کرد.

/ 0 نظر / 26 بازدید