تخفیف ویژه بیمه دانا به مناسبت روز زن و معلم

تخفیف ویژه بیمه دانا به مناسبت روز زن و معلم
بیمه دانا به منظور گرامیداشت و تکریم روز زن و همچنین تقدیر از مقام و جایگاه معلمان تسهیلات ویژه ای را در هنگام ارائه خدمات بیمه ای برای آنان پیش بینی نموده است.

صنعت بیمه -  شرکت بیمه دانا به مناسبت ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)‌، روز زن و روز معلم، بیمه نامه های ارمغان زندگی، حوادث انفرادی و مسافرت خارج از کشور خود را به مدت یک هفته و با شرایط ویژه به بانوان و معلمان محترم ارائه می کند.


عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا با اعلام خبر فوق، افزود : شرکت بیمه دانا به منظور گرامیداشت و تکریم روز زن و همچنین تقدیر از مقام و جایگاه معلمان و اساتید دلسوز سراسر کشور، تسهیلات ویژه ای را در هنگام ارائه خدمات بیمه ای برای آنان پیش بینی نموده است . علاوه بر آن ، بدلیل تقارن و پیوستگی روز زن و روز معلم در سال 1392،‌ برای بانوان معلم تسهیلات بیشتری فراهم گردیده است .


مدیر بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا در ادامه بیان داشت : جهت امکان برخورداری همه بانوان و معلمان عزیز از شرایط اعلام شده و اطلاع رسانی لازم در این باره، خدمات بیمه ای مزبور از روز سه شنبه هفته مورخ 10/2/1392 به مدت یک هفته از طریق شعب و نمایندگان شرکت بیمه دانا در سراسر کشور در دسترس هموطنان عزیز خواهدبود.

http://www.sanatebime.ir/Pages/News-_-11917.aspx

/ 0 نظر / 6 بازدید