بیمه های عمر و پس انداز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: رنجبر کلهرودی - ۱۳٩٤/٩/٦

آیین- شرکت بیمه رازی به منظور اشاعه فرهنگ بیمه و توسعه بیمه های زندگی در کشور مسابقه انتخاب بهترین شعار با موضوع بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی را برگزار می کند.

به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین وبه نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت بیمه رازی ، آقای عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و حوادث انفرادی شرکت بیمه رازی ضمن اعلام خبر مزبوراظهار داشت: بنا به پیشنهاد مدیریت بیمه های عمر و حوادث وکمیته فنی بیمه های عمر و تایید مدیرعامل شرکت بیمه رازی ، بمنظور اشاعه فرهنگ بیمه در جامعه " مسابقه انتخاب بهترین شعار با موضوع بیمه های زندگی بیمه رازی " تا پایان دی ماه به مسابقه گذاشته شده است.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی در باره اهداف برگزاری فراخوان نیز افزود : بیمه های زندگی در کشور به اندازه مطلوب توسعه نیافته و استقبال فراگیر از آن بعمل نیامده است .یکی از دلایل عدم توسعه بیمه های زندگی در کشور عدم تبلیغات موثر در باره این رشته بیمه ای است. ارائه یک شعار اثرگذار در بیمه های زندگی ، می تواند تصویر مناسبی را از بیمه های زندگی در ذهن و اندیشه مردم عزیز بوجود آورد و به توسعه بیمه های زندگی کمک نماید. در راستای هدف ملی توسعه بیمه های زندگی در کشور , شرکت بیمه رازی از همه ی دست اندرکاران، صاحبنظران ، اندیشمندان و هنرمندان کشور استمداد می طلبد و از هر پیشنهادی که به توسعه بیمه های زندگی در کشور کمک کند استقبال می نماید.

رنجبر کلهرودی در ادامه اظهار داشت : شرکت بیمه رازی در حال حاضر علاوه بر ارائه بیمه نامه در کلیه رشته های بیمه ای ، انواع بیمه های زندگی بصورت انفرادی و گروهی را نیز برای حمایت از کارکنان سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی و اقشارمردم عرضه می کند که مهمترین آنها عبارتند از : بیمه عمر و سرمایه گذاری ، بیمه عمرو سرمایه گذاری مشترک ، بیمه بازنشستگی ، بیمه عمرو سرمایه گذاری با پرداخت مستمری ، بیمه سنوات کارکنان ، بیمه عمر و حوادث گروهی ، بیمه عمرمانده بدهکار و.... که مورد استقبال خوب هوطنان نیز قرارگرفته است.

نامبرده در باره مسابقه و نحوه شرکت در آن نیز گفت: انتظار است شعارهای پیشنهادی مبلغ بیمه های زندگی بیمه رازی بویژه بیمه های عمر و سرمایه گذاری این شرکت باشد و بنحوی که زندگی و بیمه های زندگی و نیزنام شرکت بیمه رازی را در اذهان عمومی تداعی نماید .

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی در پایان یاد آور شد که که علاقمندان به شرکت در مسابقه تا پایان دی ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.razi24.ir دراین مسابقه شرکت کنند . وی در باره جوایز مسابقه نیز گفت : به یازده نفر که بهترین شعار را ارائه کنند ، بترتیب به نفر اول 3 سکه بهار آزادی و به 10 نفر افراد برگزیده نیز بیمه عمر و سرمایه گذاری با پرداخت 5،000،000 ریال اعطا خواهد شد.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :