بیمه های عمر و پس انداز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩۳/٩/۱۳

تخفیف های بیمه دانا به مناسبت چهل سالگی

 بیمه دانا به مناسبت چهل سالگی تخفیف می دهد

به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس شرکت بیمه دانا ، بیمه های عمر و پس انداز ، حوادث انفرادی و مسافرت خارجی این شرکت با تخفیف ویژه به متقاضیان ارایه می شود .

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا ، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز با اعلام  این خبر گفت : به مناسبت روز بیمه و چهلمین سالگرد تاسیس بیمه دانا و نیز به منظور ارایه خدمات بیمه ای با شرایط ویژه به هموطنان ، از تاریخ 13 تا 20 آذر ماه جاری به مدت 8 روز ، تخفیف ویژه در فروش بیمه های عمر و پس انداز ، حوادث انفرادی و مسافرت خارجی اعمال می شود .

10 درصد تخفیف در حق بیمه پوشش های بیمه ای بیمه های جامع ارمغان زندگی ، 10 درصد تخفیف در حق بیمه بیمه های حوادث انفرادی تمام وقت و 5 درصد تخفیف در حق بیمه مسافرت خارج از کشور {بیمه نامه رایس شوتز و اس او اس} از جمله شرایط ویژه ای است که بیمه دانا برای متقاضیان این بیمه نامه ها در نظر گرفته است .

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩۳/٩/۱٢

 

13 آذر ، روز بیمه

و چهلمین سالگرد تاسیس بیمه دانا

و تخفیف های  مناسبتی

 

presentation1.jpg

 

بمنظور بزرگداشت روز بیمه و گرامیداشت  و چهلمین سالگرد تاسیس  شرکت بیمه دانا و همچنین فراهم ساختن شرایط عرضه هرچه بیشتر بیمه های خرد در جامعه ، از روز 13 آذر لغایت 20 آذر ماه جاری ، بمدت 8 روز ، تسهیلات وی‍ژه ای را به هموطنانی که در ایام مذکور بیمه نامه های عمرو پس انداز ، حوادث انفرادی و مسافرت خارج از کشور از بیمه دانا خریداری کنند ، ارائه می نماید. شعب و نمایندگی های شرکت بیمه دانا آماده ارائه خدمات ویژه به مناسبت ایام مذکور خواهندبود. 

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩۳/٩/٤

فروش بیمه های زندگی ،

راهکار مقابله با چالش های صنعت بیمه

توسعه و فروش بیمه های زندگی ، راهکار مقابله با چالش های صنعت بیمهسومین همایش تخصصی بازاریابی و فروش بیمه های زندگی شرکت بیمه دانا سوم آذر ماه جاری در هتل فردوسی تهران برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا ، در این همایش که اعضای هیات مدیره ، معاونان ، مدیران ستادی ، کارشناسان و نمایندگان بیمه دانا حضور داشتند ، تازه ترین تکنیک های فروش بیمه های زندگی ، مشتری یابی ، انتخاب بازار هدف ، مزایا و کارکرد های آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

مهدی فلاح عضو هیات مدیره بیمه دانا در این همایش با مثبت دانستن دیدگاه هیات مدیره درباره توسعه بیمه های زندگی ، کسب درآمد مستمر و پایدار برای بیمه گذار ، شرکت و شبکه فروش را مورد تاکید قرار داد و با ذکر آمار بیمه های زندگی در ایران و جهان ، ترسیم چشم انداز بیمه های عمر وپس انداز و مزایای فروش این نوع بیمه ها برای نمایندگان ، کارگزاران و بازاریابان ابراز امیدواری کرد پرتفوی شرکت از محل بیمه های زندگی با اقدامات انجام شده و سیاست های جدید برای فروش و توسعه آن ، افزایش چشمگیری یابد .

در ادامه مراسم دکتر سید داود حسینی معاون فنی بیمه های اشخاص طی سخنانی ، فروش پایین بیمه نامه عمر ، عدم ثبات اقتصادی در سنوات گذشته ، پیامدهای جنگ و تحریم ها و بالا نشان دادن کاذب ضریب نفوذ بیمه در دولت قبل را از چالش های اساسی بیمه های زندگی توصیف کرد و با تاکید بر ضرورت تبلیغات موثر ، آموزش و فرهنگ سازی وحمایت دولت از این مهم اظهار داشت : تغییر تعرفه درمان از طرف دولت چالش بسیار مهمی برای شرکت های بیمه محسوب می شود ، زیرا این شرکت ها منابع خاصی برای تامین افزایش هزینه های درمان جز بالا بردن قیمت بیمه نامه ها ندارند که همه این عوامل سبب می شود تا به سمت فروش بیمه های عمر گرایش بیشتری پیدا کنیم .

در ابتدای این همایش عباس رنجبر مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا با تشریح اهداف و برنامه های این همایش ، ازتهیه محصولات و بیمه نامه های جدید عمر و پس انداز واصلاح اساسی دستورالعمل های صدور خبر داد و گفت : بازبینی در تبلیغات بیمه عمر ، پرداخت هزینه صدور به نمایندگان و برگزاری همایش نمایندگان برتر در آینده نزدیک از جمله برنامه های این مدیریت محسوب می شود .

افسانه محمدیان رییس انجمن صنفی نمایندگان دیگر سخنران این مراسم با تشکر ازحمایت های مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و با اشاره به بازار بکر بیمه در کشور ، برنامه ریزی ، فرهنگ سازی ، تبلیغات ، تعامل و آموزش را از عوامل موثر در فروش بیمه های زندگی عنوان کرد .

برنامه بعدی این همایش سخنرانی حامد عسگری مدرس بیمه های زندگی بود که به تفصیل در باره بازاریابی خرد و انبوه ، مشتری یابی و شناسایی بازار هدف مطالبی ایراد کرد . وی با برشمردن مزایا و فواید بیمه های زندگی و چالش های اساسی این عرصه ، پیام اصلی بازاریابی را طراحی بیمه نامه عمر و پس انداز برای اقشار متوسط جامعه عنوان کرد و از آنان خواست تلاش خود را برای فروش این بیمه نامه بر روی این قشر متمرکز کنند .

مزدک خوشحال دیگر مدرس این مراسم در باره راه های موفقیت در فروش بیمه های زندگی ، احمد نقابی کارگزار برترو مدرس بازاریابی در خصوص معافیت های مالیاتی بیمه زندگی و ایزدی مشاور و مدرس بازاریابی در باره پایدار سازی فروش مطالبی عنوان کردند .

رضا اکبرزاده مدیر امور اداری بیمه دانا و دیگر مدرس بازاریابی نیز در این همایش با اشاره به ویژگی های فروش موفق بیمه های زندگی ، به مهم ترین باید ها و نباید ها در مذاکرات فروش اشاره کرد و دانش بازاریابی ، دانش فنی ، سخت کوشی و علاقه به کار را از عوامل موثر در فروش این بیمه نامه ها عنوان کرد .

در ادامه همایش که در قالب چهار نشست برگزار شد ، خانم علی آبادی معاون مدیر بیمه های عمر وپس انداز و بهنام فر رییس اداره صدور بیمه های زندگی به ترتیب در باره معرفی بیمه ارمغان خانواده و فروش بیمه های حوادث انفرادی صحبت کردند .

در پایان این همایش دکتر سید مجتبی عطری عضو هیات مدیره شرکت ضمن تشکر از برگزارکنندگان این مراسم ، به نمایندگان برتر شرکت که در حوزه بیمه های عمر و پس انداز دارای بهترین عملکرد بودند ، به رسم یادبود لوح سپاس اهدا کرد.

شایان ذکر است در این همایش ملک مطیعی و گلپایگانی مدیران سابق بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا نیز حضور داشتند که ملک مطیعی به عنوان سخنران در باره تکنیک های فروش بیمه عمر مطالبی ایراد کرد .

-

-

-

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩۳/٩/۳

 

عضو هیأت مدیره بیمه دانا در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد:

مهدی فلاح


عدم شناخت جامعه از مزایای بیمه عمر/ کاهش نرخ تورم و آموزش شبکه فروش بیمه‌های عمر را توسعه می‌‌دهد

عضو هیأت مدیره شرکت بیمه دانا با بیان اینکه یکی از علل سهم پایین بیمه عمر از پرتفوی صنعت بیمه عدم آشنایی مردم با این نوع بیمه است، گفت: با اقداماتی که در این شرکت انجام شد، سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت به 13 درصد رسیده است.

خبرگزاری فارس: عدم شناخت جامعه از مزایای بیمه عمر/ کاهش نرخ تورم و آموزش شبکه فروش بیمه‌های عمر را توسعه می‌‌دهد

مهدی فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به کاهش نرخ تورم و تاثیر آن بر تمایل بیشتر مردم به دریافت بیمه زندگی، اظهارداشت: مشکل اساسی در این زمینه، عدم شناخت جامعه از ویژگی‌های بیمه‌های عمر است.

وی افزود: آیا مردم می‌دانند که بیمه عمر چه مزایایی دارد؟ می‌دانند چه نیازهایی از آنها را برطرف می‌‌کند؟؛ به همین دلیل اگر به آموزش‌ نمایندگی‌های شرکت‌های بیمه توجه شود و بتوانند مردم را در جریان مزایای این نوع بیمه قرار دهند، شرکت‌های بیمه، نمایندگی‌ها و مردم از آن نفع خواهند برد.

عضو هیات مدیره شرکت بیمه دانا با اشاره به سهم بیمه زندگی از کل پرتفوی شرکت، تصریح کرد: حدود 600 هزار بیمه‌نامه عمر فروخته‌ایم که سهم آن از پرتفوی شرکت حدود 13 درصد است که بیشتر از میانگین کل صنعت بیمه است.

فلاح درخصوص اقدامات انجام شده برای توسعه بیمه‌های عمر در شرکت بیمه دانا، گفت: در سه سال اخیر، هیات مدیره شرکت این مساله را پذیرفت که در جهت توسعه بیمه عمر تلاش کند که این رویکرد نتیجه‌بخش بوده است.

وی ادامه داد: به مدیریت بیمه‌های عمر و پس‌انداز شرکت این اجازه داده شد که بیمه‌های عمر را به‌نحوی طراحی کنند که جاذبه بیشتری داشته باشد و همچنین توجه بیشتری به شبکه فروش شد و اجازه دادیم نمایندگی‌ها در این زمینه راسا به صدور بیمه‌نامه اقدام کنند؛ پرداخت سود مشارکت یکی دیگر از عواملی بود که بر افزایش سهم بیمه‌های عمر از پرتفوی شرکت داشته باشد.

عضو هیات مدیره شرکت بیمه دانا در پاسخ به این سوال که برای سال جاری و سال‌‌های آینده برنامه مشخصی برای توسعه بیشتر بیمه عمر دارید، گفت: دو برنامه در این زمینه در دست تهیه است که پس از نهایی شدن، اعلام می‌شود.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :