بیمه های عمر و پس انداز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩۳/٦/٢٦

پرداخت الکترونیکی

اقساط بیمه عمر

بیمه دانا پس از ارائه خدماتی متمایز و موفق در زمینه ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان خود از طریق سامانه دانایار، این بار امکان پرداخت غیرحضوری اقساط بیمه عمر جامع ارمغان زندگی را جهت رفاه و سهولت در پرداخت را برای بیمه‌گذاران خود فراهم نموده است.

 

 
 

 

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، بر اساس آخرین آمار و اطلاعات منتشر شده توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، این شرکت بیمه با ارائه بهترین نوع بیمه‌های عمر در بین شرکت‌های بیمه طی سال 92 توانست سهم بیمه‌های عمر را در بین سایر رشته‌های بیمه‌ای افزایش دهد، بطوریکه در سال 91 سهم بیمه‌های عمر در پرتفوی بیمه دانا حدود 8 درصد بوده است که طی سال 92 این میزان با 6 درصد افزایش به 14 درصد از کل پرتفوی این شرکت بیمه افزایش یافته است.

این گزارش می‌افزاید: بیمه دانا با هدف سهولت دسترسی بیمه گذاران خود به خدمات بیمه‌ای، اقدام به ارائه خدمات غیرحضوری کرده است، به همین منظور با بررسی روش‌های مختلف پرداخت، مطمئن‌ترین و آسان‌ترین روش را برای پرداخت غیرحضوری اقساط بیمه عمر ایجاد کرده است.

بر اساس این گزارش، با تلاش مدیریت فناوری اطلاعات و بیمه‌های عمر و پس‌انداز، امکان پرداخت اقساط حق بیمه‌های عمر مربوط به شماره حساب 166657121 بانک تجارت شعبه استاد نجات الهی از طریق دستگاه‌های خودپرداز این بانک در سراسر کشور فراهم شده است.

جزئیات بیشتر متعاقبا از طریق شعب

 شرکت بیمه دانا  به اطلاع بیمه گذاران

محترم خواهد رسید

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩۳/٦/۱۱

برگزاری نشست هماهنگی

 

 شرکت های بیمه عامل قرارداد بیمه عمر وزارت نیرو

 

 

قرارداد یک بسته بیمه ای شامل بیمه عمر زمانی همراه با پوشش های تکمیلی و یک بیمه تمام عمر با امکان پرداخت مستمری می باشد.

صنعت بیمه - بمنظور وحدت رویه در اجرای قراردادهای بیمه عمر مدل تلفیقی وزارت نیرو و شرکت های زیرمجموعه آن، نشست هماهنگی در شرکت بیمه دانا برگزار شد.

   عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا با اعلام این خبر افزود : بمنظور هماهنگی، تعامل و  ایجاد وحدت رویه در اجرای قراردادهای بیمه عمر مدل تلفیقی وزارت نیرو و شرکت های تابعه ، ، جلسه ای با حضور مسئولین ذیربط شرکت های بیمه دانا ، ایران و سینا و در دفتر مدیریت بیمه های عمر و پس اندازبیمه دانا برگزار شد که در این جلسه نحوه اجرای قرارداد، نحوه نقل و انتقال اطلاعات و سوابق بیمه ای بیمه شدگان، برنامه های نرم افزاری و سایر موضوعات مرتبط در چارچوب تفاهم نامه کلی مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
   مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا یادآور شد که قرارداد بیمه عمرمدل تلفیقی صنعت آب و برق کشور برای اولین بار پس از بررسی های کارشناسی دوجانبه وزارت نیرو و شرکت های بیمه دانا و ایران و سینا در کشور اجرا می گردد. و این قرارداد یک بسته بیمه ای شامل بیمه عمر زمانی همراه با پوشش های تکمیلی و یک بیمه تمام عمر با امکان پرداخت مستمری می باشد.

این بیمه نامه در 2 بخش شامل زمان اشتغال و بعد از اشتغال طراحی شده که بخش اول 10 ساله و بخش دوم نیز پس از پایان بخش اول شروع می گردد و تمام سال های عمر بیمه شدگان را پوشش خواهد داد.

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩۳/٦/٢

ششم در منطقه , پنجاه و پنجم دردنیا و 6 پله صعود

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گزارش تحلیلی آمار صنعت بیمه کشور در سطح بین المللی طی ۵ سال اخیر را منتشر کرد.


به گزارش ریسک نیوز از  اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، در این گزارش اهم آمارها به تفکیک شاخص های مختلف در بازار بیمه کشور با بازار بیمه جهان قابل مقایسه است. منبع اصلی مورد استفاده در این گزارش، گزارش سالیانه نشریه زیگما  به همراه سالنامه آماری صنعت بیمه در سال ۱۳۹۱ است.

در سال ۱۳۹۲، حق بیمه های رشته زندگی نسبت به سال گذشته با حدود ۴۴ درصد افزایش به ۸/۱۴ هزار میلیارد ریال رسید و در  مقایسه با پنج سال گذشته ۶/۴ برابر شد.

- طی پنج سال اخیر، سهم بیمه زندگی از پورتفوی بازار، از رقم ۹/۶% به ۱/۹ درصد رسید.

- با وجود افزایش سهم از بیمه زندگی در کشور طی پنج سال اخیر (با رقم متوسط ۸%)، این میزان در مقایسه با مقدار دنیا (به میزان متوسط ۵۷%) و از سطح منطقه (با میانگین ۲۶ %) به مراتب پائین‌تر است.

- مطابق آخرین آمارها، کشور ما بر مبنای حق بیمه تولیدی رشته زندگی، مشابه سال قبل جایگاه ۶  ام را در سطح منطقه حفظ نموده  و در رده‌بندی کشورهای دنیا در مکان ۵۵ قرار گرفته است که ۶ پله نسبت به پنج سال گذشته بهبود یافته است.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :