بیمه های عمر و پس انداز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/۸/٢٩
دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های زندگی در گفت‌وگو با فارس:

شرایط عمومی بیمه‌های زندگی بازنگری و تدوین شد

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های زندگی سندیکای بیمه‌گران ایران از تدوین و بازنگری شرایط عمومی بیمه‌های زندگی خبر داد.

خبرگزاری فارس: شرایط عمومی بیمه‌های زندگی بازنگری و تدوین شد

عباس رنجبر کلهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره اهداف کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های زندگی اظهارداشت: این کمیته توسط کارگروه توسعه بیمه‌های زندگی در سندیکای بیمه‌گران ایران و به منظور تدوین و استاندارد‌سازی انواع شرایط عمومی بیمه‌های زندگی متشکل از 9 نفر از اعضای کارگروه تشکیل شده است. 

وی درباره اقدامات انجام شده کمیته فرعی شرایط عمومی گفت: تاکنون با برگزاری 16 جلسه کارشناسی، ‌شرایط عمومی بیمه‌های زندگی از جمله بیمه‌های عمر زمانی، ‌مانده بدهکار، ‌بیمه عمر جامع، عمر و پس انداز و تمام عمر بازنگری و تدوین شده است.

به گفته وی این اصلاحات جهت طرح در کارگروه توسعه بیمه‌های زندگی و ارسال به شورای عالی بیمه به سندیکای بیمه‌گران ایران ارسال شده است.

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های زندگی سندیکای بیمه‌گران درباره اقدامات آتی کمیته نیز افزود: شرایط عمومی بیمه‌های به شرط حیات از جمله بیمه مستمری و پوشش‌های تکمیلی بیمه‌های زندگی شامل بیمه بیماری‌های سخت، ‌بیمه معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر از کارافتادگی ناشی از حادثه و بیماری و موارد خاص نیز در آینده نزدیک بررسی و به سندیکای بیمه‌گران ارائه خواهدشد.

رنجبر کلهرودی در پایان اظهار امیدواری کرد که تدوین و استاندارد‌سازی شرایط عمومی بیمه‌های زندگی، ‌ضمن ایجاد وحدت رویه در صنعت بیمه،‌ موجب شفاف‌سازی در حقوق بیمه‌گذاران و تعهدات شرکت‌های  بیمه شود و زمینه تسریع در خدمات بیمه‌ای به بیمه‌گذاران بیمه‌های زندگی را فراهم کند.

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/۸/٢٦

تقدیر از نمایندگان برتر بیمه های عمر و پس انداز


  به نقل از مدیریت بیمه های عمر و پس انداز ،  از ده نماینده برتر شرکت بیمه دانا بشرح ذیل که در شش ماهه اول سال 1392  بالاترین رتبه  فروش در رشته بیمه های عمر و پس انداز را داشته اند با اهداء لوح تقدیر و سپاس از طرف معاون فنی بیمه های اشخاص و مدیر بیمه های عمر وپس انداز قدردانی به عمل آمد.

شایان ذکر است  نمایندگان مذکور از بین 2000 نفر از نمایندگان فعال  شرکت بیمه دانا در سراسر کشور ، برگزیده شده اند.

 

 

ردیف

نام نماینده

شعبه

1

کارگزاری مشاورین پایاب نگر مدیریت

انقلاب تهران

2

آقای مسعود حاتمی

مجتمع تخصصی اموال تهران

3

آقای فراهانی

امام حسین (ع) تهران

4

آقای رضا قزوینه

کرمانشاه

5

آقای مهدی یوسفی ذکریا

امیرکبیر تهران

6

سهام عدالت ایمن پوشش دانا -1488

سعدی شیراز

7

آقای مجید اسودی آتیه سازان سبز دانا

امیرکبیرتهران

8

آقای ایمان عدل خانقاه

قزوین

9

آقای مهدی سروی

آزادی مشهد

10

خانم گوهرشاد جاویدی

سعدی شیراز

 

 
نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/۸/٢٢

 

 

 

 

 

ایام تاسوعا و عاشورا و سالروز حماسه حسینی گرامی باد

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/۸/٢٠

 

برگزاری دوره آموزش تخصصی

 بیمه های عمر و پس انداز در شعب همدان و اصفهان

 

 بمنظور ارتقاء دانش و تجربه نمایندگان و کارشناسان شعب همدان و اصفهان در رشته بیمه های عمر و پس انداز و حوادث انفرادی و نیز معرفی بیمه نامه جدید ارمغان زندگی خانواده ،  دوره آموزش تخصصی یک روزه بیمه های عمر و پس انداز با همکاری شعب همدان و اصفهان بصورت جداگانه برگزار شد.

               در دوره های آموزشی فوق الذکر آخرین تحولات صورت گرفته در رشته  بیمه های عمر و پس انداز و حوادث انفرادی شرکت بیمه دانا و طرحهای جدید در دست اجرا تشریح گردید وبه سوالات و ابهامات مطروحه نیز پاسخ داده شد.

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/۸/٧

بنام خدا

شرکت مدیر بیمه های عمر و پس انداز در

برنامه سلام تهرانآقای عباس رنجبر کلهرودی ، مدیر بیمه های عمر و پس انداز در تاریخ 92/8/5 در برنامه سلام تهران شرکت نموده و به سوالات مجری محترم جناب آقای امیر احمدی در باره مزایای بیمه های عمر و پس انداز و بیمه ارمغان زندگی پاسخ دادند.

2.png

 

 

index.png

 


 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :