بیمه های عمر و پس انداز
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/٥/۳۱

بنام خدا

عرضه بیمه نامه مسافرتی جدید

بیمه نامه مسافرت خارج از کشور s .o.s کمک رسان ایران از هفته آینده  از

 طریق کلیه شعب و نمایندگی های شرکت قابل ارائه می باشد.

جزییات موضوع از طریق پورتال شرکت در دسترس همکاران ذیربط قرارگرفته است.

 

 

image002.jpg

 

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/٥/٢۸

 خلاقیت و ضد خلاقیت

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/٥/٢٧
مدیرعامل بیمه دانا خبر داد
رشد ۶۴ درصدی پرتفوی بیمه دانا/ سرمایه شرکت ۱۰۲ میلیارد تومان شد
 
دکتر کاردگر - بیمه دانا

مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به افزایش ۹۲ میلیارد تومانی سرمایه شرکت بیمه دانا، گفت: سرمایه فعلی بیمه دانا به 102.5 میلیارد تومان رسیده که البته هدف ما تحقق ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه بود که مورد موافقت سهامداران قرار نگرفت.

 

 

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» ابراهیم کاردگر در نشست خبری امروز، با اشاره به تغییر هیئت مدیره بیمه دانا در سال گذشته، اظهارداشت: با توجه به اینکه بیمه دانا یک شرکت بورسی است، کسب سود هدف مهمی تلقی می‌شود.

وی تصریح کرد: برای تحقق این هدف سه استراتژی طراحی کردیم که اولین آن توجه به سرمایه انسانی و ارتقاء این حوزه بود؛ سال گذشته با عملکرد مناسب بیمه دانا در حوزه توجه به نیروی انسانی پرتفوی شرکت 64 درصد افزایش یافت.

مدیرعامل بیمه دانا گفت: نظارت به شکل فیزیکی کارایی ندارد و به همین دلیل نظارت بر عملکرد زیرمجموعه از طریق سیستم‌های نرم‌افزاری یکی از اقدامات شرکت در سال گذشته بود که توانست سطح نظارت و مدیریت مجموعه را بهبود بخشد.

وی تصریح کرد: افزایش شبکه فروش از دیگر اقدامات بیمه دانا در سال گذشته بود؛ با توجه به اینکه 55 درصد از سهام شرکت متعلق به سهام عدالت است و وظیفه تعاونی‌های سهامی که شناسایی افراد بود به پایان رسید، آنها را به نمایندگی بیمه دانا تبدیل کردیم که این اقدام 35 میلیارد تومان به درآمدهای شرکت افزود.

به گفته وی علاوه بر تبدیل شعب تعاونی‌های سهام عدالت به نمایندگی بیمه دانا، مجوز تاسیس 6 شعبه دیگر اخذ کرده‌ایم.

کاردگر با بیان اینکه نسبت خسارت با 22 درصد کاهش به 54 درصد رسیده است، گفت: سهم بیمه دانا از بازار به 5.7 تا 6 درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به افزایش 92 میلیارد تومانی سرمایه این شرکت، افزود: سرمایه فعلی بیمه دانا به 102.5 میلیارد تومان رسیده که البته هدف ما تحقق 200 میلیارد تومان سرمایه بود که مورد موافقت سهامداران قرار نگرفت.

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/٥/٢۱

  صنعت بیمه -شرکت بیمه دانا به مناسبت ایام عید سعیدفطر و روز کارمند ، بیمه نامه های عمر و پس انداز ، حوادث و مسافرت خارج از کشور را با شرایط ویژه و بمدت15 روز عرضه می کند .


  آقای عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا بااعلام خبر فوق افزود : شرکت بیمه دانا به مناسبت عید سعید فطر و همچنین روز کارمند و و ترویج و اعتلای فرهنگ بیمه در کشور، تسهیلات ویژه ای را برای متقاضیان بیمه های عمر و پس انداز و حوادث انفرادی و درمان مسافرتی به مدت 15 روز و از تاریخ 20/5/92 لغایت 4/6/92 در نظر گرفته است .

نامبرده افزود با عنایت به در پیش رو بودن روز کارمند برای کلیه کارمندان محترم دولت و سایر سازمانها و نهادهای عمومی کشور نیز شرایط ویژه ای پیش بینی شده است .


  علاقمندان می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی این شرکت در سراسر کشور از تسهیلات مذکور در ایام مزبوربرخوردار شوند.

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/٥/۱٧

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/٥/۱٢

برگزاری هفت دوره آموزشی فنی و تخصصی

 image002.jpg

   به منظور ارتقاء دانش و انتقال  تجربیات به کارشناسان ،‌نمایندگان ،  بازاریابان در باره  صدور و  فروش بیمه های عمر وپس انداز و همچنین آشنایی بیمه گذاران وزارت نیرو  با بیمه های  تمام عمر شرکت ؛ در سه ماهه گذشته 7 دوره آموزشی توسط مدیریت بیمه های عمر و پس انداز و با همکاری و هماهنگی  شعب ذیربط و مدیریت محترم آموزش ،  مدیریت محترم هماهنگی امور شعب و نمایندگان  و انجمن صنفی نمایندگان بیمه دانا در استانها ی مختلف به شرح ذیل برنامه ریزی و برگزار گردید .

1-     برگزاری دوره فروش و بازاریابی بیمه های عمر و پس انداز جهت نمایندگان محترم شعبه ارومیه با همکاری سرکار خانم محمدیان رییس انجمن صنفی نمایندگان بیمه دانا  و جناب آقای رضا قزوینه نماینده بیمه دانا و عضو انجمن MDRT  .

2- برگزاری دوره آموزش فنی صدور بیمه های عمر و پس انداز و حوادث انفرادی و مسافرت خارج از کشور جهت نمایندگان و کارشناسان محترم شعبه قزوین توسط جناب آقای بهنام فر .

3- برگزاری دوره آموزش صدور بیمه های عمر و پس انداز و حوادث انفرادی و مسافرت خارج از کشور جهت نمایندگان و کارشناسان  محترم شعبه کرمانشاه توسط جناب آقای بهنام فر .

4- برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بیمه های تمام عمر وزارت نیرو جهت نمایندگان و کارشناسان محترم شرکت های تابعه وزارت نیرو سیستان و بلوچستان توسط جناب آقای حقیقتی .

5- برگزاری دوره آموزشی بازاریابی و فروش وصدور بیمه های عمر در شعبه یاسوج جهت نمایندگان محترم شعبه یاسوج توسط جناب آقای حقیقتی و جناب آقای مهدی سروی.

6- برگزاری همایش بیمه های عمر و پس انداز و آتش سوزی  جهت آشنایی کارکنان محترم شرکت گاز  شهر امیدیه اهواز با بیمه های ارمغان زندگی توسط نمایندگی خانم بابادی با همکاری شعبه اهواز

 

 

clip_image007.jpg

شایان ذکر است  در پایان  دوره مذکور جوایزی  بقید قرعه از طرف نمایندگی خانم بابادی  به تعدادی از حضار اعطا گردید.

7- برگزاری دوره آموزش بازاریابی و فروش بیمه های عمر جهت نمایندگان شعبه کرمان در شعبه کرمان توسط جناب آقای مهدی سروی .

8- برگزاری دوره آموزشی بازاریابی و فروش وصدور بیمه های عمر در تهران جهت نمایندگان محترم  شعب امام حسین (ع) و مهرنژاد تهران  توسط مدیریت  بیمه های عمر و پس انداز و نمایندگی آقای آقایی .

9- برگزاری دوره آموزشی انتقال تجارب بازاریابی فروش بیمه های عمر جهت نمایندگان محترم شعبه قم توسط جناب آقای آقایی.   

 

 

نویسنده: مدیریت بیمه های عمر و پس انداز - ۱۳٩٢/٥/٩

بنام خدا

بخشنامه 242 مدیریت بیمه های عمر و پس انداز

قابل توجه نمایندگان محترم شرکت

تسهیلات بیمه ای بمناسبت عید سعید فطر و روز کارمند

 

presentation1333666.jpg

 

   بخشنامه شماره  242 مدیریت بیمه های عمر و پس انداز در باره تسهیلات فراهم شده بمناسبت ایام عید سعید فطر و روز کارمند به شعبات سراسر کشور ابلاغ گردید.

    نمایندگان محترم می توانند جزییات  بخشنامه مذکور را از شعبه ذیربط خود دریافت نمایند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :